Učitel/ka mateřské školy

Mateřská škola SEMÍNKO, obecně prospěšná společnost (MPSV)

Místo práce
Kubatova 32, 102 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
2500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Učitelé v oblasti předškolní výchovy (23420)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mateřská škola SEMÍNKO, obecně prospěšná společnost, IČ 27095487
Pracoviště:Mateřská škola SEMÍNKO, obecně prospěšná společnost - 001, Kubatova 32/1, Hostivař, 102 00 Praha 102

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 2500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Mateřská škola SEMÍNKO,Toulcův dvůr - Středisko ekologické výchovy hl.m.Prahy,Kubatova 32/1,102 00 Praha 10
Kontakt: Bc. Iveta Garciová, tel.: 272 652 171, e-mail: [email protected]

Požadujeme: Kvalifikaci v předškolní pedagogice (VŠ pedagogická zaměření učitelství pro mateřské školy nebo předškolní pedagogika, SPGŠ, VOŠ pedagogická). Osobní kladný vztah k přírodě a dětem, nadšení pro věc, empatii, zodpovědnost, umění naslouchat, komunikativnost, trpělivost. Zdravotní průkaz, Výpis z rejstříku trestů

Nabízíme: pracovní doba 7-8 hod., příjemné a motivující pracovní prostředí, vstřícný a přátelský kolektiv

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 10

číslo volného místa: 11555500779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2760457  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 Kč/měsíc