Montážní dělník

MB TOOL s.r.o. (MPSV)

Místo práce
222, 1 2 Lutín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 80 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (82192)

Pracoviště a kontakty

Firma:MB TOOL s.r.o., IČ 26276151
Pracoviště:Třebčín 222, Lutín, 783 42 Slatinice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bez vzdělání
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 70 do 80 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme zájemce na dlouhodobou výpomoc /brigádu/ pro kompletaci, úpravu a ořezávání plastových dílů, práce vhodnější pro ženy; místo je vhodné i pro OZP, aktivní důchodce;

- požadujeme: dobrý zdravotní stav
- nabízíme: příjemné čisté pracovní prostředí
- spolupráce formou dohody o provedení práci, popř. pracovní smlouva na dobu určitou
- nástup možný ihned
- místo výkonu práce - Třebčín

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11558810710

ID: 2762358  Dátum zverejnenia: 12.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 - 80 Kč/měsíc