Strojní konstruktér

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pozici konstruktéra, která se nesmrskne jen do překreslování technické dokumentace? Chcete pracovat pro prosperující společnost, která je připravena realizovat Vaše nápady? Silná společnost s předním postavením na trhu rozšiřuje svůj tým kolegů o pozici:

STROJNÍ KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
• vývoj, návrh a konstrukce přípravků
• tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
• aktivní účast na projektech
• spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti
• účast na finálních montážích, řešení případných vylepšení

Místo výkonu: Praha - západ
Nástup: dohodou

V případě Vašeho zájmu o účast ve výběrovém řízení na tuto pozici mě neváhejte kontaktovat a zašlete Váš životopis na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• stabilní zázemí společnosti
• moderní výrobu zaměřenou na přesnost a kvalitu, léty vypilované
profesní know-how
• motivující finanční ohodnocení
• profesní rozvoj v rámci oboru (vzdělávací program, účast na
školeních, podpora jazykové vybavenosti...)
• systém zaměstnaneckých benefitů, příspěvek na penzijní
připojištění, příspěvek na stravování
• efektivní odezvu k inovacím, návrhům a úpravám

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

KONSTRUKTÉR PŘÍPRAVKŮ

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ / VŠ vzdělání - strojní zaměření
• praxi s návrhem konstrukčních řešení
• orientaci v některém z nejčastěji užívaných 3D programů
• komunikativní znalost anglického jazyka
• kreativní přístup a schopnost komplexního uvažování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2250886  Dátum zverejnenia: 22.5.2017