Manažer výrobního oddělení

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený manažer ve výrobě, vyznáte se v automotive oblasti a hledáte novou profesní výzvu s atraktivním platovým ohodnocením? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti Automotive, která má pobočky po celém světě, hledá do svého týmu ve středočeském kraji (s výbornou dopravní dostupností - cca 15 min. z Prahy) vhodného kandidáta na pozici Manažera výrobního oddělení.

Požadavky:
- Min. středoškolské vzdělání s maturitou (technického směru)
- Úspěšná praxe na obdobné pozici v prostředí výrobní společnost (strojírenství/automotive)
- Znalost automotive oblasti
- Anglický jazyk – každodenní komunikace s nadřízeným a kolegy ze zahraničí
- Zkušenost s vedením týmu zaměstnanců
- Časová flexibilita

Náplň práce:
- Kompletní zodpovědnost za vedení výrobního oddělení a za kvalitu vyrobených produktů
- Řešení výpadků výrobních linek
- Kooperace s ostatními odděleními při plánování výroby
- Vedení týmu podřízených a jejich motivace (cca 100 podřízených pracujících v nepřetržitém provozu)
- Práce na projektech trvalého zlepšování s využitím nástrojů štíhlé výroby
- Zodpovědnost za přidělený rozpočet, dohled nad efektivním využití výrobních linek a zodpovědnost za efektivní práci podřízených zaměstnanců

Nabízíme:
- Zajímavou kariérní příležitosti v nadnárodní společnosti a v perspektivním oboru Automotive
- Velmi atraktivní platové ohodnocení
- Práci s nejnovějšími technologiemi a v moderním pracovním prostředí
- 5 týdnů dovolené
- Možnost využití cizích jazyků
- Příležitost k osobnímu i profesnímu růstu
- Další zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj aktualizovaný životopis ve Word formátu na e-mail: [email protected] . Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti Automotive, která má pobočky po celém světě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2321615  Dátum zverejnenia: 23.8.2016