Manažer obrábění

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
80 000 - 120 000 CZK

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- Definovat strategii tak, aby bylo možné realizovat výrobní programy, a koordinovat lidské zdroje přidělené za účelem splnění zákaznických požadavků
- Pravidelně vyhodnocovat a zlepšovat výrobní parametry výrobních linek
- Koordinovat výrobu - obrábění produktů ve spolupráci s ostatními odděleními
- Koordinovat činnosti plánované pro účely neustálého zlepšování kvality a nákladové i celkové účinnosti zařízení
- Koordinovat činnosti spojené s čištěním, opravami a zabezpečením výrobních zařízení
- Spolupracovat s projekčním týmem při schvalování nákresů, vybavení, strojů, procesů a zařízení pro nově zaváděné výrobky.
- Účastnit se schvalování investic do oblastí výroby
- Schvalovat bezpečnostní předpisy na strojních zařízeních, stejně tak technologické a pracovní postupy a dokumentaci systému kvality

K této pozici potřebujete:
- Vysokoškolské vzdělání technického směru
- Zkušenosti 5 let z oblasti výroby
- MS Office, SAP
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
- Schopnost provádět rozhodnutí, komunikační dovednosti, orientace na výsledky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Kromě odpovídajícího platového ohodnocení Vám nabídneme:
- služební auto
- roční bonus
- mnoho dalších firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Mezinárodní výrobní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2698645  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80 000 - 120 000 CZK