Talent acquisition coordinator – pracovní stáž

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Revoluční 655/1, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
28.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme tým lidí, které práce v oblasti personalistiky baví a vidí v ní smysl. Vzhledem k tomu, že o práci není nouze, hledáme do naší IT divize posilu na částečný úvazek.
Práce je u nás různorodá a občas náročná, ale za to tady najdeš kolegy, o které se můžeš opřít. Získáš cenné zkušenosti nejen s organizací a komunikací, ale také spousty zajímavých informací, které se Ti budou hodit i v budoucnu.
Že nemáš zkušenosti v IT nebo personalistice? Nevadí. Rádi Ti se vším pomůžeme. Přesto čekáme, že se budeš chtít učit, domluvíš se anglicky a nebojíš se jít do toho po hlavě.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Běžné benefity, jako jsou např. firemní notebook, telefon, různá profesní školení, flexibilní pracovní dobu, pohodové pracovní prostředí vč. dog friendly office a výbornou dostupnost v centru Prahy.
A samozřejmě dostatečný přísun nápojů i kávy ;-)
Spolupráci nabízíme nejprve formou stáže, po zapracování těm nejlepším nabídneme úvazek.
Dále nabízíme prostor pro vlastní nápady a jejich realizaci. Jedinečné kamarádské a svobodomyslné pracovní prostředí. Práci pro významné klienty v různých oborech s podporou zkušených kolegů.

Informace o náboru

Jestli tě pozice zaujala a rád by ses dozvěděl více, stačí nám poslat životopis a přijít k nám na kávu či čaj:)
Teď je čas to zkusit s námi.
Těšíme se na Tebe

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

McROY je víc než personální agentura a naším záměrem je, abyste s naší pomocí dosáhli víc i Vy. Poskytujeme klientům na míru šité řešení v oblasti personálního poradenství a všeho, co souvisí s prací. Na lidské zdroje se zaměřujeme proto neboť je to to nejcennější, co každá firma má a díky čemu může byť úspěšná.

Chceme být v životě člověka přítomní prakticky dennodenně a nejen při potřebě najít si jednou za čas nové zaměstnání. Nezajímají nás jen firmy. Zaměřujeme se i na cílovou skupinu individuálních klientů, kteří většinou za služby poskytované personálními agenturami neplatí.

Jsme generačně nová a moderní firma s ambicí být globálním lídrem v inovacích businessu, kterému rozumíme. Svým klientům nabízíme kvalitu, komplexnost, inovativnost, dostupnost, výjimečnost, spolehlivost, férovost a flexibilitu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme pohodového, pečlivého a zodpovědného parťáka co zapadne do našeho přátelského týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2700650  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou