Linux Administrator/Team Leader

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi Administrátor v Linux technologii a chceš se posunout na vedoucí pozici? Máš třeba jen zkušenosti se zastupováním nadřízeného?
Jaké budou Tvé každodenní činnosti:

- Řízení a vedení L1 týmu (junioři): rozdělování úkolů, zastřešení spolupráce s L2 týmem, profesní rozvoj týmu, zadávání cílů a hodnocení, příprava lidí na kariérní posun do L2 týmu
- Instalace a konfigurace serverů platformy (operační systémy, komponenty IPTV platformy, DRM systémy třetích stran, podpůrné služby), řešení rutinních provozních problémů na úrovni 1st level supportu, participace na upgradu komponent platformy a OS
- Zákaznická podpora pro IPTV platformy na úrovni 1st level supportu, zejména pak serverových komponent IPTV platformy, OS, diagnostika HW a síťových problémů
- Během pohotovostních služeb odpovědnost za dohled a zajištění 24/7 dostupnosti zákaznických platforem a centrálních služeb - po zaučení (cca 1/2-1 rok)
- Správa provozní dokumentace
- Leadership týmu L1

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit:

- Masáže, proplácení roční jízdenky na pražskou MHD, flexibilní pracovní doba, minerálky, Coca Cola, horká čokoláda, ovoce,...
- Parta pohodových lidí, co nevynechají žádnou možnost si ze sebe navzájem vystřelit
- Hurá akce typu sauna, fotbálek, frisbee, hospoda, chata
- Bezproblémové parkování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je pro tuto pozici nezbytné:

- Nadšení pro nové technologie a postupy, zájem o to, jak věci fungují a co je podstatou problémů
- Ochota a chuť vést tým, organizovat je a vést k dalšímu profesnímu rozvoji
- Dobrá znalost OS Linux (instalace, konfigurace, práce v konzoli, principy)
- Základní orientace v relačních databázích a SQL
- Prozákaznicky orientovaný přístup
- Zodpovědnost, systematičnost, orientace na detail, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- Bezproblémová komunikace v angličtině (pro tuto pozici je důležitá technická angličtina)
- Motivace postoupit na pozici leadera pro L1 tým

Čím nás ještě zaujmeš:

- Znalostí verzovacích nástrojů - Subversion, Git
- Orientací v serverovém HW
- Zkušeností s provozem serverových aplikací (Apache, Nginx, Jboss, Tomcat)
- Znalostí databází PostgreSQL, Oracle, Cassandra
- Znalostí skriptování v některém z jazyků: Python, Perl, Bash

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Manuvia vznikla v roce 2018 spojením aktivit čtyř silných personálních agentur: Express People, Wincott People, Xawax a McROY Group. V regionu CEE se tak objevila mezinárodní skupina s dvacetiletou zkušeností a třiceti pobočkami v sedmi zemích, která expanduje dále. Skupina Manuvia efektivně kombinuje dva typy služeb – na jedné straně agenturní zaměstnávání pracovníků ve výrobním sektoru a na straně druhé vyhledávání a výběr specialistů a manažerů napříč odvětvími.

Nábor specialistů reprezentuje ve skupině naše Manuvia Expert Recruitment. Pro naše klienty vyhledáváme specialisty a manažery se zkušenostmi a znalostmi z výroby a vývoje technologií, IT, financí, center sdílených služeb, obchodu a marketingu, práva, farmacie a zdravotnictví, HR a administrativy.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3157703  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.