Vedoucí laboratoře - termoplastů s něměckým jazykem

Mepla s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Strážnická 1518, 1 2 Mělník, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mepla s.r.o., IČ 47544309, http://www.mepla.cz
Pracoviště:Strážnická 1518, 276 01 Mělník 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce: vedení úseku kvality výroby a zkušební laboratoře(podléhá jednateli, vede 2 podřízené), provádění fyzikálních zkoušek i v rámci kontroly kvality( MFR,DSC,OIT, E-Modul,rázová houževnatost,svárové zkoušky), vývoj a testování nových receptur, vedení příslušné dokumentace a zpracovávání zpráv v českém a německém jazyce, udržování certifikátů na výrobky.
Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ v oboru zpracování plastů, případně chemické, praxe ve výrobní společnosti podmínkou, z plastikářského průmyslu výhodou,znalost fyzikálních metod zkoušení plastů, výborná znalost českého jazyka, schopnost komunikovat v němčině ( verbálně i písemně), uživatelská práce s výpočetní technikou, ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SK. B, aktivní znalost MS Office, časová flexibilita ( v 1. roce přesčasy nutné)
Nabízíme: motivační prémie, výkonnostní prémie, příspěvek na stravování,
Místo výkonu práce: Strážnická 1518, 276 01 Mělník
Kontakt: pí. Hradcová, telefonicky ( 8:00-17:00), e-mailem zasílejte životopisy v českém i německém jazyce s fotografií, s průvodním dopisem

Poslední změna:2016-09-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11164300749

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2738321  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc