Hlavní účetní - vedoucí oddělení finančního účetnictví

Městská nemocnice v Litoměřicích (MPSV)

Místo práce
Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice, Okres Litoměřice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
16300 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu (12113)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městská nemocnice v Litoměřicích, IČ 00830488, http://www.nemocnice-lt.cz
Pracoviště:Městská nemocnice Litoměřice, Žitenická 2084, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 16300 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Žitenická 2084, 412 01 Litoměřice.
Správní rada Městská nemocnice v Litoměřicích, příspěvková organizace města Litoměřice vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici: hlavní účetní - vedoucí oddělení finančního účetnictví.
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, výbornou znalost účetnictví, znalost příspěvkových organizací výhodou.
Aktivní přístup k práci, odpovědnost.
Nabízíme: 11. platovou třídu dle Nař. vlády č. 564/2006 Sb., + příplatek za vedení a osobní příplatek,
zkušený pracovní kolektiv 6-ti podřízených, zázemí velké organizace, 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, zajištění ubytování, termín nástupu dle dohody.
Písemné přihlášky zasílejte nejpozději do 15. 9. 2016 na adresu: Městská nemocnice v Litoměřicích, sekretariát Správní rady, paní Petra Lisá, Žitenická 2084, 412 41 Litoměřice. K Přihlášce připojte ověřené kopie dokladu o vzdělání, aktuální výpis z rejstříku trestů, strukturovaný životopis s uvedením dosavadní praxe a souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. č. 101/2000 Sb.

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Litoměřice

číslo volného místa: 11276880792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2755066  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16300 - 35000 Kč/měsíc