Sociální pracovník/ce

Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
U Dubu 1562, 431 11 Jirkov, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
14480 - 21810 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:Městský ústav sociálních služeb Jirkov, příspěvková organizace, IČ 46787682
Pracoviště:U Dubu 1562, 431 11 Jirkov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 14480 do 21810 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na e-mail: [email protected],
případně kontaktujte personální oddělení paní Kosovou na tel.č. 474 684 432, 775 627 077.

Místo výkonu práce - U Dubu 1562, 431 11 Jirkov

Požadavky na volné pracovní místo:
Kvalifikační předpoklady
- Odborná způsobilost sociálního pracovníka dle zákona č.108/2006 Sb., Zákon o sociálních službách (min. vyšší odborné vzdělání)
- Práce s PC (MS Office - Word, Excel, program Cygnus výhodou)
Osobnostní a kompetenční předpoklady
- Vysoká morální zodpovědnost a sociální kompetence, schopnost týmové spolupráce, flexibilita, schopnost rozhodovat, organizační schopnosti, spolehlivost, empatie, vstřícnost, ochota vzdělávat se, komunikační dovednosti,
- Schopnost podporovat a pomáhat k soběstačnosti
- Schopnost plánovat, připravovat a vést vzdělávací, aktivizační a volnočasové aktivity
Ostatní
- Zdravotní způsobilost
- Trestní bezúhonnost
- Praxe v sociální oblasti, znalost cílové skupiny - specifika práce se seniory výhodou
- Znalost individuálního plánování výhodou

Nabízíme:
Zodpovědnou činnost u důvěryhodného zaměstnavatele. Kolegiální a přátelskou atmosféru.
Odpovídající platové ohodnocení, firemní benefity, možnost seberealizace, podporu dalšího vzdělávání.
Platové zařazení od 14 480,- do 21 810,- dle nařízení vlády č.564/2006 Sb. podle dosažené kvalifikace a praxe + osobní ohodnocení + odměny.
Pracovní doba 40 hodin týdně rovnoměrně rozvržená.
Nástup dle domluvy. Pracovní poměr na dobu určitou, poté prodloužení.

Poslední změna:2016-11-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chomutov

číslo volného místa: 11777170708

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2828470  Dátum zverejnenia: 27.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14480 - 21810 Kč/měsíc