Karuselář

Metso Czech Republic, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tovačovská 2910, 750 02 Přerov, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
84 - 93 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů (72231)

Pracoviště a kontakty

Firma:Metso Czech Republic, s.r.o., IČ 60741902
Pracoviště:Tovačovská 2910/17, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 84 do 93 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nabízíme:
perspektivu dlouhodobého pracovního poměru; bonusový systém; 6 týdnů dovolené

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected];
- telefonicky (v pracovní dny 09,00 - 15,00hod.) na čísle 581 702 774 - pan Richard Vít

Místo výkonu práce: Metso Czech Republic, s.r.o., Tovačovská č.p. 2910/17,
750 02 Přerov 2

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Přerov

číslo volného místa: 11384860707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2763834  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 84 - 93 Kč/měsíc