Hypoteční specialista pro pobočku raiffeisen

Michal Kašpar (MPSV)

Místo práce
Hlaváčkovo nám. 217, 796 01 Prostějov, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci financování a úvěrování (33136)

Pracoviště a kontakty

Firma:Michal Kašpar, IČ 01112368
Pracoviště:Michal Kašpar - pracoviště Prostějov, Hlaváčkovo nám. 217/1, 796 01 Prostějov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 50000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup dle dohody. I ABSOLVENTY. Průvodní dopis spolu s profesním životopisem zasílejte na adresu [email protected]. Popis pozice: péče o stávající i nově získanou klientelu, analýza finančních potřeb a záměrů klienta, kvalitní a profesionální poradenský servis, pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti, odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb, účast na poradách a školeních. Nabízíme: zázemí silné a tradiční značky, komplexní produktové portfolio, ZDARMA vstupní školení + navazující vzdělávací program, garanci přidělení klientského kmene, možnost využití firemních benefitů. Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, komunikativnost, příjemné vystupování a proklientský přístup, aktivní znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, zkušenosti z obchodu nebo finanční sféry výhodou, ne však podmínkou. Pracoviště: Prostějov

Poslední změna:2016-07-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

číslo volného místa: 10713890755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2678528  Dátum zverejnenia: 5.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 50000 Kč/měsíc