Dělník opracování polotovarů

MICONEX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Partyzánská 601, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:MICONEX s.r.o., IČ 04171012
Pracoviště:MICONEX s.r.o.-002, Partyzánská 601/37, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky, prémie, firemní akce, široká škála benefitů
Jízdní výhody, příspěvek na dopravu pro mimoliberecké
Dovolená navíc, 5 dní

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
obrábění hran plastových polotovarů a výrobků, vrtání, závitování, zahlubování plastových dílů dle platné výkresové a průvodní dokumentace
začišťování/opracování plastových desek skalpelem a planžetou
pravidelná údržba svěřených strojů
dodržování pravidel BOZP
spolupráce a podílení se na zlepšování systémů procesů, jakosti, tvorbě technologických a pracovních postupů ve výrobě
Požadujeme:
SOU/SŠ – řemeslný obor, popřípadě praxe ve výrobě
průkaz VZV výhodou, ŘP sk. B výhodou
manuální zručnost, flexibilita, logické myšlení, samostatnost, nekonfliktní jednání
fyzická zdatnost, pečlivost, flexibilitu
čtení ve výkresové dokumentaci výhodou
Nabízíme:
zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
práce v čistém a bezprašném prostředí
zajímavá práce v zakázkové výrobě
práce v nepřetržitém provozu
zajímavé mzdové ohodnocení, systém zaměstnaneckých benefitů
možnost osobního rozvoje
pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou
Místo výkonu práce:
Liberec
Datum nástupu:
dle dohody, ihned
Další informace o společnosti najdete na www.miconex.cz. Prvotně prosím o zaslání Vašeho životopisu e-mailem, případně jej přineste na první schůzku ...

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11482650772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2737413  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 25000 Kč/měsíc