Account manager - junior/senior - 45-80 000 Kč, Brno

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45-80 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- komunikace s novými a stávajícími klienty společnosti
- kontrola čerpání služeb klienty a support klientů
- zajišťování technické podpory klientům společnosti

Hlavním úkolem této pracovní pozice je budování a rozvoj vztahů s klienty společnosti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- příjemné pracovní prostředí (kanceláře v centru Brna)
- garantovanou fixní mzdu a k tomu vysoké obchodní provize z každé zakázky - žádné nesplnitelné plány, žádné stropy, přímý podíl na zisku.
- práci na HPP nebo po dohodě je možnost práce i na IČO
- školení a vše s ním spojené je, samozřejmě, hrazené firmou
- intenzivní marketingovou podporu
- profesní podporu a odbornou garanci po celou dobu spolupráce
- možnost zvyšování svých profesních znalostí - pozice s kariérním postupem
- možnost práce či stáží i na zahraničních pobočkách

Informace o náboru

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Zasláním Vašeho životopisu do naší společnosti dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Chtěli byste pracovat pro stabilní mezinárodní společnost, která ráda aktivně podpoří Váš budoucí profesní a osobní rozvoj?
Chtěli byste třeba po zapracování absolvovat pracovní stáže na pobočkách společnosti v zahraničí?
Rádi byste uvítali možnost realizace Vašich nápadů a nových přístupů v reálné praxi?
Uvítali byste svůj reálný, budoucí, plánovaný karierní růst?

A očekáváte, že za svoji práci budete také následně náležitě a nadstandardně ohodnoceni?

Pokud reagujte na naši nabídku práce, protože budete tím vhodným kandidátem / kandidátkou, kterého v tuto chvíli pro našeho klienta hledáme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- řádně ukončené SŠ/SOU vzdělání
- čistý trestní rejstřík
- dobré komunikační schopnosti
- aktivní znalost českého jazyka - cizí jazyk výhodnou
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivní proklientský přístup
- ochotu učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MIKUPEX TRADE s.r.o. je řádně licencovanou společností, působící na trhu práce v České republice.
Posláním a vizí společnosti MIKUPEX TRADE s.r.o. je především spokojenost jejich partnerů.
Našim klientům můžeme velmi účinně pomoci s jejich personálními potřebami, pomůžeme jim nalézt pracovníky od nekvalifikovaných výrobních dělníků až po jejich TOP management.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2721322  Dátum zverejnenia: 12.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 45-80 000 Kč