Operátor/-ka výroby

MOE PRECISION s.r.o. (MPSV)

Za tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci výrobků z kovů (82191)

Pracoviště a kontakty

Firma:MOE PRECISION s.r.o., IČ 24183423
Pracoviště:MOE PRECISION s.r.o. - Třebechovice pod Orebem, Za tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OPERÁTOR/-KA VÝROBY
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned, třísměnný provoz
- Náplň práce: obrábění kovů na CNC strojích, základní administrativa
- Požadujeme: vyučení - výhodou, pečlivost, spolehlivost, po zaučení samostatnost, manuální zručnost, flexibilita, znalost měření měřidly pro kovovýrobu výhodou
- Nabízíme: zázemí česko-německé společnosti s evropskou působností, možnost zaučení v zahraničí, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odpovídající platové ohodnocení, zvláštní peněžité odměny, možnost kariérního růstu, motivační program společnosti
- V případě zájmu kontaktujte: pí. Dobrovolná Eva, tel.: 607 44 00 17 (volat 8:30 - 16:30), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11730320775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2813910  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 24000 Kč/měsíc