Montér regálových systémů v zemích EU

Montáže Brož s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
43 000 - 50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDETE NA MONTÁŽÍCH DĚLAT?
• Příprava a montáž ocelových konstrukcí, zakladačů a regálových systémů všech typů.
• Pracovat ve výškách.
• Obsluhovat stavební mechanizaci (vysokozdvih, retrak aj).
• Pracovat s ručním a elektrickým nářadím (utahovačka, vrtačka, flexa).

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO OD NÁS MŮŽETE ČEKAT?
• S námi si přijdete na 43 000 – 50 000 Kč měsíčně.
• Platby posíláme vždy včas a práci vám zajistíme po celý rok.
• Můžete s námi vycestovat na 5-6 týdnů do zahraničí. Působíme ve více než 27 státech.
• Přepravu, ubytování, dokumentaci zajistíme.
• Zaučíme vás! Jestli nemáte praxi, nevadí. Stačí, když budete chtít.
• Pokud nevíte, jestli byste práci zvládal, vyzkoušejte si ji na našem náboru.
• Týmový duch. Pracovat budete ve skvělém týmu po boku zkušených montérů.
• Možnost růstu. Vypracovat se můžete z pomocného dělníka až na projektového manažera.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výuční list technického směru v oboru zámečník, strojní zámečník, klempíř, stavebnictví, potrubář, nástrojář, obráběč kovů, lešenář nebo zedník.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO POŽADUJEME?
• Dobrou fyzičku a výdrž.
• Manuální zručnost a práce rukama. To je u nás základ dobře odvedené práce.
• Cestovatelského ducha.
• Čistý trestní rejstřík.
• Další dodatečná kvalifikace – svářečský průkaz (E111), osvědčení pro VZV (vysokozdvižné vozíky, školení práce ve výškách apod.)
• Znalost anglického / německého / francouzského / anebo španělského jazyka.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Montáže Brož působí na trhu více než 30 let je evropským leaderem v oblasti instalací regálových systémů převážně v nově postavených distribučních centrech v Evropě, Americe a Austrálii.
ID: 3135186  Dátum zverejnenia: 25.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 43 000 - 50 000