Stavební dělník/ce

MontHaus s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Těšínská 557, 716 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby (71195)

Pracoviště a kontakty

Firma:MontHaus s.r.o., IČ 01927345
Pracoviště:Těšínská 557/312, Radvanice, 716 00 Ostrava 16

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme projekční a realizační firma rychlé ocelové stavby Mr. Merkur, která prezentuje revoluční systém výstavby rodinných nebo bytových domů a hal z lehké ocelové konstrukce. Nabízíme stavebnicový systém na míru, který dosahuje parametrů pro nízkoenergetické a pasivní stavby.

Momentálně hledáme do svého týmu nového kandidáta/ku na pozici Stavební dělník.

Pozice je začleněna do týmu hlavního stavbyvedoucího zodpovídajícího za výstavbu budov na základě stavebního projektu.

Místo výkonu práce: převážně v oblasti Severní Moravy.

Požadujeme:
• znalost práce se sádrokartonem
• fyzickou zdatnost, manuální zručnost
• zdravotní způsobilost
• odolnost vůči stresu
• časovou flexibilitu
• samostatnost
• důslednost
• zodpovědnost
• řidičské oprávnění skupiny B
• zkušenosti ze stavebního provozu

Nabízíme:
• smlouvu na HPP
• jistotu ve fungující stavební firmě
• odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný ihned.

Kontakt:
Zájemci prosím posílejte své životopisy na uvedené emailové adresy nebo nás kontaktujte telefonicky. Naše webové stránky www.stavby-z-merkuru.cz.

Ing. Petr Šimoník, 774 405 844, e-mail: [email protected], [email protected]

Poslední změna:2016-09-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10693940765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2727084  Dátum zverejnenia: 16.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 Kč/měsíc