Pracovník obsluhy lisu a třídění

MSSL Advanced Polymers s.r.o.

Místo práce
Dašická 287, 533 75 Dolní Ředice, Okres Pardubice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
OD 18 500 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve třísměnném provoze pondělí - pátek
Manuální práce ve výrobě, pohledová kontrola dílů
Jednoduchá technologická obsluha lisu
Dodatečné práce na lisovaných dílech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní platové ohodnocení, příspěvky nad rámec zákona
Dotované stravování v závodní jídelně
Příspěvek na dojíždění dle vzdálenosti bydliště

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme manuální zručnost a šikovnost
Práce vhodná pro muže i ženy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MSSL ADVANCED POLYMERS s.r.o. - nadnárodní strojírenská firma - zabýváme se výrobou a dodávkami komponentů převážně pro automobilový průmysl se zaměřením na pohledové (estetické), přesné lisované plastové díly - výroba plastových dílů vstřikováním. Jsme držitelem certifikátů – normy jakosti ISO/TS 16949, normy pro životní prostředí ISO 14001 a normy managementu hospodaření s energií ISO 50001

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2824271  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: OD 18 500 Kč