Zaměstnanec/-kyně provozu restaurace

MT Restaurant s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Wonkova 1142, 500 02 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-05
Mzdové podmínky (brutto)
15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení (9411)

Pracoviště a kontakty

Firma:MT Restaurant s.r.o., IČ 27076555
Pracoviště:McDonald's - Firemní den na ÚP dne 25. 10. 2016 ve 12:00 hod., budova A, 2. podlaží, č. dveří 203, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-05
Mzdové rozpětí:od 15500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ZAMĚSTNANEC/-KYNĚ PROVOZU RESTAURACE
- PP na dobu neurčitou, popřípadě možnost práce na DPP nebo DPČ, jedná se o zaměstnání v nepřetržitém provozu na plný pracovní úvazek, popřípadě na zkrácený pracovní úvazek, místo výkonu práce: McDonald's v Osicích (dálnice D11)
- Náplň práce: příprava jídla, příjemné vystupování vůči zákazníkům při práci za pokladnou, péče o čistotu a vzhled restaurace
- Požadujeme: min. základní vzdělání, chuť učit se novým věcem, spolehlivost a zodpovědný přístup, týmového ducha a chuť najít si v práci kamarády, zájem mít fajn práci na delší dobu
- Nabízíme: možnost pravidelného zvyšování mzdy i variabilní složky mzdy, možnost nočních směn s nadstandardním příplatkem 15 Kč/h., neformální atmosféru a zábavu na pracovišti, 50 % sleva na stravování, benefit kartu se kterou je možné čerpat slevy nejen ve všech McDonalďs, ale i u našich partnerů
- V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 25. 10. 2016 v 12:00 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova A, 2. podlaží, č. dveří 203
- Kontaktní osoba: pí. Kateřina Menšlová, tel. 702 188 638 (kdykoliv při zmeškaném hovoru voláme v brzké době nazpět), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11522720793

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2759990  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15500 Kč/měsíc