Účetní

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D. (MPSV)

Místo práce
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., IČ 48993158
Pracoviště:MUDr.Vladimír Korda, Ph.D. - provozovna, Rokycanova 2798, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme: vzdělání minimálně SŠ, základní znalost účetnictví podmínkou, flexibilitu
Nabízíme: platové ohodnocení dle vykonané práce a dosažené praxe, možnost pracovat v dynamicky se rozvíjející společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí, bonusy

Zaměstnanecké výhody: Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

První kontakt telefonicky.

Poslední změna:2016-11-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11745190778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2818025  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 20000 Kč/měsíc