Výstaváři, správci budov, údržbáři, bezpečnostní referenti, požární preventisti, řidiči

Muzeum Českého krasu (MPSV)

Místo práce
Husovo nám. 87, 266 01 Beroun, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-14
Mzdové podmínky (brutto)
9490 - 10290 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (51530)

Pracoviště a kontakty

Firma:Muzeum Českého krasu, IČ 00065293
Pracoviště:Husovo nám. 87, Beroun-Centrum, 266 01 Beroun 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-14
Mzdové rozpětí:od 9490 do 10290 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VÝSTAVÁŘI, SPRÁVCI BUDOV, ÚDRŽBÁŘI, BEZPEČNOSTNÍ REFERENTI, POŽÁRNÍ PREVENTISTI, ŘIDIČI - místo výkonu: Beroun. Upřesňující informace: mzda dle Zákoníku práce (6. - 7. platová třída), pružná pracovní doba, více informací o nabízené pozici na www.muzeum-beroun.cz. Zaměstnanecké výhody: stravenky, týden dovolené navíc. Kontakt: e-mailem nebo osobně.

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 11580700797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2767590  Dátum zverejnenia: 15.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9490 - 10290 Kč/měsíc