Konstruktér/ka vývoje

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Ostrava, Ostrava

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Ostrava

Náplň práce:
-práce na mezinárodních projektech
-aktivní řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli
-tvorba CAD návrhů ve 3D
-podpora činnosti u zákazníka (stavby automobilů, rozjezd sériové výroby).
-plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu
-technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem.
-účast u zákaznických auditů a auditů kvality u svěřených projektů
-podpora při zavádění do výroby
-podle potřeby vedení malého konstrukčního týmu

Co požadujeme:
-VŠ vzdělání technického zaměření
-praktická zkušenost v oblasti mechanické konstrukce
-zkušenosti s vedením projektů
-znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
-anglický jazyk nebo německý jazyk – středně pokročilá úroveň
-technické, analytické myšlení, schopnost řešení problémů
-nástup možný po dohodě

Co nabízíme:
-zázemí silné mezinárodní společnosti
-motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
-příspěvek na dopravné
-5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, penzijní připojištění,
-možnost odborného a kariérního růstu
-flexibilní pracovní dobu

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11492430797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2739996  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000 Kč/měsíc