Procesní inženýr

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Frenštát pod Radhoštěm, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Frenštát pod Radhoštěm

Náplň práce:
-Koordinace projektových aktivit a projekčního týmu
-Optimalizace technologických procesů výroby
-Spolupráce na optimalizaci designu nových výrobků ve vztahu k technologiím
-Plánování výrobních procesů a výrobních technologií
-Specifikace vhodných výrobních zařízení a materiálů
-Tvorba výrobní dokumentace pro náběh projektu
-Péče o aktuální data v systému SAP
-Kapacitní plánování a plánování vytíženosti
-Koordinace interních a externích zdrojů pro zavádění výrobků do výroby
-Naplňování požadavků zákazníka a klíčových milníků projektu

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ technického zaměření (strojní, elektro, řízení jakosti)
-Znalost AJ (min. B2) – podmínkou!
-Znalost práce na PC (MS Office, MS Projekt)
-Technické myšlení
-Flexibilita
-Orientace na zákazníka

Co nabízíme:
-Zázemí a know –how mezinárodní skupiny
-Přístup k nejnovějším technologiím
-Možnost kariérního růstu
-Benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dopravné, pružná pracovní doba, roční bonusy aj.)

Poslední změna:2016-09-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11500540773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2743313  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 24000 Kč/měsíc