Java programátor

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Praha, Praha

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 80000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Praha

Náplň práce:
-Servis a rozvoj informačních systémů realizovaných na platformě JEE pro významné zákazníky
-Vývoj mobilních aplikací na platformě Android
-Týmová práce s business konzultanty, systémovými analytiky, projektovými manažery a vývojáři

Co požadujeme:
-Alespoň 2 roky praxe v oboru
-Velmi dobrá znalost Java Enteprise Edition, EJB3, Hibernate ORM, případně Spring Framework
-Výhodou zkušenost s vývojem mobilních aplikací pro Android, praktické zkušenosti s vývojem nad relačními databázemi Oracle a/nebo Microsoft -SQL Server (programování pohledů a procedur), dobrá znalost konfigurace aplikačního serveru JBoss a web containeru Apache Tomcat
-Možnost schopnost spolupodílet se na návrhu systémové architektury (tvorba UML diagramů) a řízení vývoje (delivery management)
-VŠ nebo SŠ vzdělání
-Komunikativnost, schopnost pracovat v týmu
-Ochota učit se stále nové věci

Co nabízíme:
-Nadstandardní plat za dobrou práci
-Možnost stále se učit něco nového i od ostatních v týmu
-Pravidelná developerská školení a workshopy
-Příjemné pracovní prostředí s dobrou dostupností
-Možnost podílet se na zajímavých projektech pro velké klienty
-Nástupní plat a podmínky na základě dosavadních zkušeností a schopností rychle se začlenit do týmu

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11512190764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2748239  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 80000 Kč/měsíc