Asistent/ka, administrativní pracovník/ce na oddělení správy památkových objektů

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
Na Perštýně 356, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Na Perštýně 356/12, Staré Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 13000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
• běžná administrativní a organizační činnost včetně formální korespondence
• zajišťuje zázemí pro agendy manažerského řízení centrálního pracoviště
• vedení elektronické spisové služby, evidence smluv, sledování oběhu písemností a vybrané elektronické pošty, psaní zápisů z porad
• zajišťování a příprava podkladů pro jednání náměstka GŘ
• podpora marketingových a administrativních činností Oddělení služeb správy památkových objektů
Požadujeme:
• SŠ vzdělání s maturitou nebo VOŠ,
• pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail
• praxe v administrativě - výtečná znalost MS Office včetně Excelu
• výbornou znalost českého jazyka
• zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti,
• občanskou bezúhonnost
• smysl pro diskrétnost a profesní loajalitu
Nabízíme:
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• platové zařazení dle zák. 262/2006 Sb. a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb., plat. třída 8
• pět týdnů dovolené, příspěvek na stravování
• zařazení do programů vzdělávání
• 8 hodinová pracovní doba
• bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky
• příjemné prostředí pracoviště v centru Prahy
• nástup ihned

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11579070712

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2767468  Dátum zverejnenia: 15.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 13000 - 19000 Kč/měsíc