Finanční referenti - účetní

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
Sabinova 373, 130 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
15120 - 22750 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Národní památkový ústav - územní pracoviště středních Čech v Praze, Sabinova 373/5, Žižkov, 130 00 Praha 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 15120 do 22750 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Finanční referenti - účetní
Uchazeči doručí strukturovaný životopis s podrobným přehledem praxe na adresu: [email protected]
finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10
Požadujeme:
" SŠ ekonomického směru
" praxi na obdobné pozici min. 3 roky
" pečlivost, samostatnost, ochotu učit se, bezúhonnost
" znalost účetnictví nutná
" znalost účetnictví příspěvkových organizací výhodou
" znalost MS Office, zejména MS Excel nutná
Náplň práce:
" účtování pokladen památkových objektů
" účtování faktur došlých i vydaných
Nabízíme:
" stabilitu státní příspěvkové organizace
" pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,
" finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 564/2006 Sb. ve znění pozdějších předpisů, platová třída 10
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na stravování
" po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Nástup: možný ihned

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11728020711

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2811405  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15120 - 22750 Kč/měsíc