Kuchař-ka (hpp, dpp)

Náš svět, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
239, 739 11 Pržno, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
10770 - 15500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kuchaři (5120)

Pracoviště a kontakty

Firma:Náš svět, příspěvková organizace, IČ 00847046
Pracoviště:Náš svět, příspěvková organizace - prac. Pržno, Pržno 239, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-07-01
Mzdové rozpětí:od 10770 do 15500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:C04 (HPP, DPP) 16/11/2016
Provoz dle dohody - jednosměnný provoz s nerovnoměrně rozvrženou prac. dobou, 11 hodinové směny, příp. rovnoměrný Po-Pá 8 hodinové směny.
Požadujeme:
vyučený v oboru, i abs., zaučí - zaškolí, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, spolehlivost, flexibilita, loajalita, praxe v zařízení se závodním stravováním výhodou.
Platové podmínky: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
Osobní jednání po předchozí domluvě

Poslední změna:2016-11-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11010590766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2815564  Dátum zverejnenia: 17.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10770 - 15500 Kč/měsíc