Staniční sestra na chirurgické oddělení a

Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. (MPSV)

U Nemocnice 380, 377 01 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
31000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staniční sestry (22211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s., IČ 26095157
Pracoviště:U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 31000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- vzdělání ÚSO + PSS pro chirurgické obory, VŠ vzdělání výhodou
- minimálně 5 let praxe výkonu zdravotnického povolání
- zdravotní způsobilost, morální a občanskou bezúhonnost
- řídící, organizační a komunikační schopnosti
- znalost standardů ošetřovatelské péče související s poskytovanou péčí
- schopnost aplikovat změny a nové trendy do praxe
Požadované dokumenty:
- přihláška k výběrovému řízení
- strukturovaný životopis s přehledem profesní praxe
- stručný návrh na řízení a koncepci rozvoje stanice
- osobní dotazník
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání včetně registrace
- výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
- potvrzení o zdravotní způsobilosti
Nabízíme:
- výhodné platové podmínky
- odborný a osobní rozvoj a další vzdělávání
- zajímavou práci v novém moderně vybaveném prostředí
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
Termín nástupu: 1.12.2016 nebo dle dohody
Písemnou přihlášku včetně telefonického spojení doplněnou o požadované dokumenty předávejte do 14.11.2016 osobně nebo prostřednictvím pošty na sekretariát Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s., U Nemocnice 380/III, 377 01 Jindřichův Hradec. Obálku označte "Výběrové řízení- staniční sestra".Termín osobního pohovoru před komisí bude uchazečům oznámen telefonicky.

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11540170705

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2755006  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 31000 Kč/měsíc