Všeobecná sestra

Nemocnice Písek, a.s. (MPSV)

Místo práce
Karla Čapka 589, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-25
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry s osvědčením (32211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nemocnice Písek, a.s., IČ 26095190
Pracoviště:Karla Čapka 589, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-11-25
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní doba: nepřetržitý provoz (možnost práce i na zkrácený úvazek)
Hrubá měsíční mzda: 25.000,- Kč (uvedená mzda je průměrná)

Požadujeme: korektní, vstřícné chování a vystupování, schopnost samostatné a týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, loajalitu, kvalifikační požadavky se řídí zákonem č. 96/2004 Sb. a č. 55/2011 Sb. v platném znění

Nabízíme: příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, bezplatné další vzdělávání, možnost ubytování, zvýhodněný mobilní tarif

Informace osobně - Personální oddělení Nemocnice Písek, a.s., - Ing. Šillerová - mezi 8 - 12 hodinou.

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11547220762

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 2824846  Dátum zverejnenia: 24.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 25000 Kč/měsíc