Strojník na rypadlo-nakladač

NEVIS Opava s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchní 86, 747 05 Opava, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2012-07-20
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha důlních vrtacích strojů a rypadel (81117)

Pracoviště a kontakty

Firma:NEVIS Opava s.r.o., IČ 26826437
Pracoviště:Vrchní 86/30, Kateřinky, 747 05 Opava 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2012-07-20
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:vyučen, praxe v oboru min. 2 roky, strojnický průkaz na pásová a kolová rypadla, popř. pásové dozery, spolehlivost, dochvilnost, vstřícnost, mzda 15-25 000 Kč, nástup ihned, KO: Nevřela Martin Ing., tel.: 553 663 295; 777 616 409, e-mail: [email protected]. Nahlášeno 19.7.2012.

Poslední změna:2012-07-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava, OPA221283U, 3982280778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Obsluha stavebních strojů - lopatová rypadla
Obsluha stavebních strojů - nakladače - pásové
ID: 1298908  Dátum zverejnenia: 22.7.2012  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 25000 Kč/měsíc