Bagristi

NOVADUS, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Ke Skalám 603, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-20
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zemních a příbuzných strojů (83422)

Pracoviště a kontakty

Firma:NOVADUS, spol. s r.o., IČ 46349235
Pracoviště:Ke Skalám 603, 26101 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-06-20
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: Bagristi
Požadavky: Vyučeni v oboru, praxe nutná , ŘP sk. B a C, Strojí průkaz - kolové a pásové bagry, profesní průkaz řidiče
Nástup: Ihned na dobu určitou do 31.12.2016. Mzda: 20.000,- Kč
Kontakt: Slaninová Monika, tel.: 777 755 140, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: Ke Skalám č.p. 603, Příbram V-Zdaboř, 261 01

Poslední změna:2016-06-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 10987540753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2728459  Dátum zverejnenia: 18.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc