Obchodník/ce – cloudové služby

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-07
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-07
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Zlín,Tř. T. Bati
- Pracovní náplň - Aktivní prodej – nabízení služeb privátního a veřejného cloudu, Vyhledávání nových obchodních příležitostí, Udržování a prohlubování současných obchodních vztahů, Komunikace s klíčovými obchodními partnery, Zpracování přijatých poptávek od zákazníků, tvorba nabídek, vyřizování objednávek od zákazníků, Efektivní spolupráce s ostatními odděleními zaměstnavatele, Odpovědnost za plnění stanovených cílů
- Požadavky: Min. středoškolské vzdělání s maturitou, Prokazatelné obchodní zkušenosti, Orientace v oblasti IT a zájem o aktuální dění v oboru, Dobrá znalost MS Office, Orientace v licenční politice Microsoftu výhodou, Komunikativnost a řešení problémů, Ochota učit se novým věcem, Řidičský průkaz skupiny B, Samostatnost a spolehlivost
- Nabízíme: Hlavní pracovní poměr, Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti, Školení, Práce s moderními technologiemi, Firemní benefity, Firemní automobil i pro soukromé účely, Nástup možný ihned
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11644850777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2830304  Dátum zverejnenia: 29.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč/měsíc