Všeobecná sestra bez osvědčení

Oblastní nemocnice Jičín a.s. (MPSV)

Místo práce
Jana Maláta 493, 504 01 Nový Bydžov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecné sestry bez osvědčení (32212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní nemocnice Jičín a.s., IČ 26001551
Pracoviště:Oblastní nemocnice Jičín a.s. - Nový Bydžov, Jana Maláta 493, 504 01 Nový Bydžov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:VŠEOBECNÁ SESTRA BEZ OSVĚDČENÍ
- Místo výkonu: Nový Bydžov, Jana Maláta 493
- PP na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení, nástup možný ihned
- Požadujeme: odbornou způsobilost (registrace výhodou), zdravotní způsobilost, bezúhonnost, proklientské zaměření, týmovou spolupráci
- Nabízíme: práci na akreditovaných pracovištích, zázemí stabilní nemocnice, podporu profesního růstu, odpovídající ohodnocení, zajímavé zaměstnanecké benefity, možnost ubytování, týden dovolené navíc, zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, nástupní příspěvek až 20.000,- za splnění podmínky setrvání v pracovním poměru min. 18 měs. na úvazek 1
- Pozice je vhodná i pro cizince s povolením Ministerstva zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání na dobu určitou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně na výše uvedené adrese, telefonicky, e-mailem
- Kontaktní osoby: Mikolášová Monika, Nagyová, tel. č.: 493 582 329 (volejte od 7:00-15:00 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11730270723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2813265  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 Kč/měsíc