Asistent/ka

OFIR Service s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Novoveská 1264, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:OFIR service s.r.o., IČ 28627768
Pracoviště:OFIR service s.r.o.,, Novoveská 1264/9, Mariánské Hory, 709 00 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 16000 do 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Novoveská 1264/9, Ostrava - Mariánské Hory

V případě zájmu zašlete životopis v AJ (jinak nebudou zařazeny do VŘ) na e-mail, po té budou vybraní uchazeči/ky pozváni na osobní pohovor.

Naše firma se zabývá především kovovýrobou.

Požadavky:
-znalost AJ pokročilá - denní komunikace v AJ (nebo vůli se rychle doučit)
-podpora vedoucích pracovníků
-nákup a výdej pracovních oděvů
-nákup materiálu - orienatce materiálu na trhu
-praxe v podobném oboru 2 roky

Zaměstnanecké výhody:
-stravenky.
-mzda se bude dle předešlých zkušeností navyšovat.

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11576460733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
ID: 2765582  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 16000 Kč/měsíc