Strážní

OKO 69, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Nádraží 42, 294 02 Kněžmost, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-12
Mzdové podmínky (brutto)
65 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:OKO 69, s.r.o., IČ 25032909
Pracoviště:OKO 69, s.r.o.- pracoviště Kněžmost, U Nádraží 42, 294 02 Kněžmost

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-12
Mzdové rozpětí:od 65 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
U Nádraží č.p. 42
294 02 Kněžmost

Náplň práce: ostraha zemědělského objektu, pochůzková činnost, zápis do evidenčních knih, kontrola vstupů a vjezdů do objektu.

Požadujeme: čistý trestní rejstřík, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č. 68-008E (ne podmínkou), vhodné pro OZP.

Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vyníkající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení.

Poslední změna:2016-10-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav

číslo volného místa: 11568430782

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2764047  Dátum zverejnenia: 13.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 65 Kč/měsíc