Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastů

OMB composites EU a.s. (MPSV)

Místo práce
Hradecká 635, 561 69 Králíky, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-25
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu (81420)

Pracoviště a kontakty

Firma:OMB composites EU a.s., IČ 28166787
Pracoviště:OMB composites EU a.s. - pracoviště Králíky, Hradecká 635, 561 69 Králíky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-08-25
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hradecká č.p. 635, 561 69 Králíky
Požadujeme:
spolehlivost, preciznost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
Pracovní doba:
jednosměnný provoz (6.00 - 14.30 hodin)
nebo dvousměnný provoz (6.00 - 14.30 hodin; 14.30 - 23.00 hodin)
Nabízíme:
práci v příjemném kolektivu, zázemí ve stabilní společnosti, po určité odpracované době benefit ve formě životního pojištění

Kontaktní osoba: Stránská Lenka, tel.: 465 322 029, 777 736 438, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Orlicí

číslo volného místa: 11312290739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2734262  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc