Projektant/ka elektrického vedení

OMEXOM GA Energo s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na Střílně 1929, 323 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:OMEXOM GA Energo s.r.o., IČ 49196812, http://www.gaenergo.cz
Pracoviště:Na střílně AB, Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň 23

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost s nadnárodní kapitálovou účastí, zabývající se projektováním, digitalizací sítí a montážními pracemi v oblasti elektrického vedení NN, VN
a VVN hledá pracovníka na pozici:
Projektant elektrického vedení

Náplň práce:
Projektování elektrického vedení sítí VN, NN a DTS
Požadujeme:
- VŠ vzdělání - zaměření energetika výhodou (příp. SŠ s praxí)
- Znalost problematiky distribučních a přenosových sítí
- Znalost práce v AutoCadu příp. Microstationu
- Znalost NJ nebo AJ výhodou
- Samostatnost
- Organizační schopnosti
- Flexibilita
- Praxe výhodou

Nabízíme:
- Odpovídající platové ohodnocení dle mzdových tarifů společnosti (hrubá mzda od 22.000,- Kč)
- Práci v příjemném kolektivu, ve stabilní společnosti
- Pět týdnů dovolené
- Perspektivu
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování, penzijní připojištění
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
- Odměny při pracovním a životním výročí
Pracoviště: Plzeň (Orlík)
Nástup: po domluvě

Vaše nabídky zasílejte společně se strukturovaným životopisem e-mailem na adresu: [email protected]
OMEXOM GA Energo s.r.o., Na Střílně 1929/8, Bolevec, 323 00 Plzeň

Poslední změna:2016-09-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11096140789

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 2737217  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 Kč/měsíc