Koordinátor v personální agentuře - Lipovka

OSPRO MB, spol. s r.o.

Místo práce
Lipovka, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 Kč (čistého)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte rádi kreativní práci?
Baví vás organizování a vedení lidí?
Chcete být pánem svého času?

V současné době hledáme do týmu šikovné a pracovité lidi s velmi dobrými organizačními a komunikačními schopnostmi.

CO BYSTE MĚLI MÍT:
Středoškolské vzdělání s maturitou

Zkušenosti na vedoucí pozici (personalistika, logistika, výroba)

Dobrý time management

Uživatelskou znalost práce na PC (zejména Excel)

Řidičský průkaz sk. B

Odolnost vůči stresu a schopnost poradit si za každé situace

Praxe na obdobné pozici velkou výhodou!

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI:

Koordinaci zakázky v automobilovém průmyslu

Zajišťování plynulého chodu zakázky, flexibilní reagování na požadavky zákazníka

Komunikaci se zákazníkem a pravidelný reporting

Zajišťování potřebných personálních činností (např. plánování obsazenosti směn, zajištění potřebného počtu pracovníků na jednotlivé směny, kontrola docházky)

Řešení aktuálních problémů našich zaměstnanců na svěřené zakázce

Reprezantace společnosti svou prací a zodpovědným přístupem ke svěřeným úkolům
Zaměstnanecké výhody, benefity
Odpovídající platové ohodnocení

Služební telefon, notebook

Služební automobil

Možnost seberealizace
Společnost, pro kterou je pozice obsazována
Zprostředkování práce a personální poradenství

Jedná se o pracovní pozici pro naší společnost - OSPRO MB.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura OSPRO MB je dynamicky rozvíjející se společnost s dvanáctiletou praxí na trhu pracovních příležitostí. Zaměřujeme se zejména na oblast Mladoboleslavska, ale působíme také v přilehlých regionech. Tato lokální specifikace nám umožňuje perfektní znalost místního trhu práce. Hlavní náplní OSPRO MB je poskytování pracovních příležitostí kvalitním pracovníkům a vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice zejména v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu. Cílem společnosti je poskytovat našim klientům komplexní balíček personálních služeb a zajišťovat vzájemnou spokojenost klientů i jednotlivých pracovníků.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2663394  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 Kč (čistého)