Obchodní manažer/ka pro klíčové zákazníky

PARTNERCIS, s.r.o.

Místo práce
Nám. T.G.Masaryka 588, Okres Zlín
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky v regionu ČR. Komunikace s projektovým managerem a sales managerem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Možnost kariérního růstu.

Informace o náboru

Hledáme kolegy, kteří mají zájem o internetový marketing. Kromě fixního platu nabízíme i finanční bonusy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Internetový marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatická, komunikativní osobnost. Předpoklady k týmovosti a prozákaznickému vystupování. Zájem o internetový marketing.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

PARTNERCIS, s.r.o. je společnost působící v oblasti marketingu (SEO, PPC, SM) se zaměřením na zahrniční trhy. V této oblasti patříme mezi významné společnosti ČR. Našimi zákazníky jsou různě velké společnosti z různých oborů z ČR i zahraničí. Projekty realizujeme ve více než 30 zemích světa. Vzhledem k zaměření zrprostředkovávají naše další divize i víza a cestovní portál.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2637901  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 16000 - 18000 Kč/měsíc