Junior Finance Controller

Partners Financial Services, a.s.

Místo práce
Turkova 2319/5b, 14900 Praha 4, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
35000-45000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká :
• měsíční reporting (finanční výkazy a manažerské reporty), analýzy a vyhodnocování plánů a výsledků společnosti
• spolupráce na řízení cash-flow, správě pohledávek a ostatních aktiv společnosti
• spolupráce na procesu plánování a rozpočtování vč. dceřiných společností v spolupráci s řediteli jednotlivých oddělení společnosti a dceřiných společností
• povědomí o ústavnictví a výkaznictví bankovních a investičních společností
• vytváření podkladů pro finanční a státní instituce (ČSÚ a pod.)
• proaktivní podpora teamu, spolupráce napříč odděleními
• aktivní spolupráce na rozvoji ERP systému (MS NAV).

Do týmu hledáme někoho s:
• min. SŠ vzděláním
• dobrou uživatelskou znalostí práce s PC
• smyslem pro detail a pečlivostí
• schopností řešit problémy
• výbornými organizačními a komunikačními dovednostmi
• proaktivním přístupem a samostatností
• vysokým pracovním nasazením, energií a nadšením
• osobu orientovaná na výsledek s dobrými komunikačními schopnostmi, samostatná, pečlivá.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
• práci v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
• zajímavé finanční ohodnocení
• příjemné pracovní prostředí v mladém a přátelském kolektivu.
• zaměstnanecké benefity (benefitní systém Cafeterie, stravenky, 4 sick days, příspěvky na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify a telefony u smluvního operátora atd.)

Informace o náboru

Těšíme se na Vaše životopisy a Váš osobní motivační dopis, proč právě Vy a proč právě na tuto pozici.

Místo výkonu: Praha 4, Türkova 2319/5b

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

controlling

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Partners Financial Services, a.s., v současnosti největší finančně poradenská společnost na českém trhu.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2758667  Dátum zverejnenia: 10.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 35000-45000