Projektant debnenia, lešenia, podperných konštrukcií

PERI spol. s r.o.

Miesto práce
okres Senec, okres Považská Bystrica, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie návrhu debnení, lešení a podperných konštrukcií na konkrétne stavby,
- poskytovanie odborných konzultácií,
- komunikácia so zákazníkmi,
- návšteva stavieb.

- poskytneme Vám zaškolenie do debniacej a lešenárskej techniky,
- moderné, isté pracovné miesto v otvorenom kolektíve,
- stabilita medzinárodnej spoločnosti,
- sociálny program,
- 5 dní dovolenky naviac,
- 13. plat.

Profesijný životopis spolu so sprievodným listom zasielajte e-mailom, poštou, prípadne faxom. S ohľadom na zákon č. 428/2002 z. Z. o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie súhlasu na spracovanie osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti PERI spol. s r. o.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- VŠ stavebná,
- skúsenosti s realizáciou hrubej stavby,
- znalosť projektovania v CAD, statika,
- zodpovednosť, flexibilita.

S obratom 1,6 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2828938  Dátum zverejnenia: 28.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou