Operátor robota

PERSO - MB s.r.o.

Místo práce
Zahradní 59, 29429 Bezno, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
06.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
od 19 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha svářecího robota

Zaměstnanecké výhody, benefity

Osobní ohodnocení 0-12%
Stravenky 100 Kč\den
Příplatky za práci přesčas v týdnu 25%, o víkendu 60%, svátek 100%
Při splnění měsíčního pracovního fondu příspěvek na ubytování ve výši 2000 Kč
Roční odměna ve výši 6000 Kč.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Perso-MB s.r.o. s 20 letou tradicí, hledá pro našeho významného klienta BosalCZ operátory robotů. Jedná se o třísměnný či nepřetržitý provoz. Firma BosalCZ se zabývá výrobou výfukových systémů pro celou škálu automobilek, po celém svetě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2798541  Dátum zverejnenia: 4.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 19 000 Kč