Operátor výroby

PERSO - MB s.r.o.

Místo práce
Zápská 1857, 250 01 Brandýs nad Labem, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000,-

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů a svářecích robotů ( CNC strojů )

Zaměstnanecké výhody, benefity

- osobní ohodnocení
- příspěvky na stravování
- příplatky za práci přesčas ( v týdnu 25%, o víkendu 10% + 50%, svátek 100% )
- při splnění měsíčního pracovního fondu příspěvek na ubytování 2000,-
- roční odměny ve výši až 6000,-

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost BOSAL CZ - výroba výfukových systémů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost Perso-MB s.r.o. s 20 letou tradicí, hledá pro našeho významného klienta BosalCZ operátory robotů. Jedná se o třísměnný či nepřetržitý provoz. Firma BosalCZ se zabývá výrobou výfukových systémů pro celou škálu automobilek, po celém svetě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2806625  Dátum zverejnenia: 10.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000,-