Obsluha vysekávacího lisu

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
56.000,-Kč čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Volná místa na vysekávací lis - výroba lednic a mrazáků
Profese: Lisaři
Volná pracovní místa na obsluhu : CNC vysekávacího lisu
Dlouhodobé zaměstnání v prosperující firmě

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr, stabilní a zajímavá práce
Mzda 56.000-kč, čistého při 200h - nutno poslat CV
Zajištěné a zdarma ubytování, svozový autobus z ubytování
Denní diety 171,-

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba lednic a mrazáků pro MO.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxi na obdobné pozici - životopis
SOU vzdělání
Znalost výkresové dokumentace
Nutná manuální zručnost
Spolehlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat na turnusy
Základní znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2976602  Dátum zverejnenia: 19.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 56.000,-Kč čistého