Personalista - Náborář - Administrativní pracovník - Copywriter

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Chopinova, Moravská Ostrava a Přívoz, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 25 000 Kč/měsícfixní mzda + motivující prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktivní vyhledávání a výběr zaměstnanců převážně na dělnické pozice
Každodenní telefonická komunikace s uchazeči o zaměstnání,
Zpracování související administrativy a dokumentů
Plánování a koordinace činností dle požadavků klienta
Pohovory, jednání se zájemci, sepisování smluv
Práce s interní databázi, správa webových stránek
Tvorba propagačních textů, materiálů
Vytváření a správa inzerce na pracovních portálech, tipy na novou inzerci a propagaci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Práci v perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
Hlavní pracovní poměr
Motivující mzdové ohodnocení , osobní prémie
13.plat, 25 dní dovolené
Občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravné
Mobilní telefon i pro soukromé účely
Školení , Teambuilding
Místo pracoviště – Ostrava
Nástup dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personal fabric – agentura práce, a.s.

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Min. SŠ vzdělání
Výbornou znalost českého jazyka (gramatika, stylistika, orientace v textu)
Výhodou znalost polštiny (tvorba textů - inzerce)
Praxe v oblasti personalistiky nebo agenturního zaměstnávání výhodou (interní HR, personální agentura apod.)
Schopnost jednání s lidmi
Psychickou odolnost, důslednost
Znalost práce na PC, MS Office
Komunikativnost, asertivita, pečlivost
Schopnost týmové spolupráce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3069927  Dátum zverejnenia: 7.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 25 000 Kč/měsícfixní mzda + motivující prémie