Hledáme hrdiny řemesla elektromontér / elektrikář průmyslové instalace pro západní Německo! Plat od 13€ - 18 € hodina/brutto

Personalia24 UG

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 13 € do 18 € hodina / brutto

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• provoz elektoinštalačných prací
• výstavba kabelového vedení,
• projektování
• montáž elektrických zařízení
• práce ve venkovních prostorách
• výškové práce
• pohotovostní služba

Zaměstnanecké výhody, benefity

• stabilní pracovní místo ve významné německé společnosti
• práce na plný úvazek
• německá pracovní smlouva na dobu neurčitou
• zdravotní a sociální pojištění v Německu
• motivující finanční ohodnocení, výše platu závisí na vaší kvalifikaci od 13 € do 18 € hodina / brutto
• diety
• možnost dalšího vzdělávání se a doplnění chybějících odborných znalostí
• nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient již více než 90 let nabízí svým zákazníkům vysoce kvalitní systémová řešení eletrotechnických montáží pro dodavatele energie a velké průmyslové podniky. Působí na 6 místech v západním Německu a náplní práce je i poskytování 24-hodinové pohotovostní služby.

V případě, že Vás pracovní pozice oslovila, neváhejte nás kontaktovat zasláním Vašeho životopisu na e-mail adresu: [email protected]
Personalia24 Vám zprostředkuje pracovní smlouvu přímo s německou firmou, nejsme žádná agentura.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyučení v oboru
• praxe jako elektrikář, elektromonér
• dobré znalosti německého jazyka (B1)
• odolnost vůči zátěži
• spolehlivost
• vnímavost
• připravenost k výkonu
• flexibilnost
• schopnost práce v kolektivu
• řidičský průkaz B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete aby Vaše zárobky konečne zodpovedali Vášu vzdelaniu? Nemecko Vám ponúka výborné pracovné podmienky a vysoké príjmy.
Personalia24 je medzinárodná personálna firma špecializujúca sa na sprostredkovanie slovenských odborných pracovníkov na nemeckom trhu práce.
Pre našich významných klientov hľadáme odborné pracovné sily vo všetkých pracovných odvetviach. Nesprostredkúvame " nejakú " prácu, nájdeme prácu podľa Vašich predstáv- nájdeme prácu Vašich snov! Naše služby sú pre Vás samozrejme zadarmo!
Personalia24 - sme iní !
ID: 2709164  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 13 € do 18 € hodina / brutto