Překladatel/-ka a exportní produktový(á) specialista/-tka

Petr Hrnčíř (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 1270, 506 01 Jičín, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-14
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (2433)

Pracoviště a kontakty

Firma:Petr Hrnčíř, IČ 88790088
Pracoviště:Petr Hrnčíř - BIOMAG, Průmyslová 1270, Valdické Předměstí, 506 01 Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PŘEKLADATEL/-KA A EXPORTNÍ PRODUKTOVÝ(Á) SPECIALISTA/-TKA - Pracoviště Jičín.
V případě zájmu pište na e-mail: [email protected], bližší informace na tel.: 775247550 p. Hrnčíř.
náplň práce:
- komunikace se stávajícími a vyhledávání nových obchodních partnerů
- kompletní překlady komunikace a firemních materiálů (web, katalogy, emaily, návody, reklamy...)
- obchodní vyjednávání s našimi distributory a tlumočení na jednáních, prezentacích jak v ČR, tak v zahraničí
- znalost angličtiny, portugalštiny, čínštiny, maďarštiny, rumunštiny nebo ukrajinštiny podmínkou
- trestní bezúhonnost, znalost práce na PC
nabízíme:
- stravenky, prémie, mobilní telefon a notebook (i pro soukr.účely), možnost individuální pracovní doby
- primárně nabízíme pracovní poměr na dobu určitou 1,5 roku s možností prodloužení
- možnost práce i na DPP nebo DPČ
- možnost plného i zkráceného úvazku
Vhodné i pro osoby OZP.

Poslední změna:2016-11-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11398430716

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2811872  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 - 30000 Kč/měsíc