Operátor cnc obráběcího centra

PILANA Knives a.s. (MPSV)

Místo práce
Nádražní 804, 768 24 Hulín, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz (72232)

Pracoviště a kontakty

Firma:PILANA Knives a.s., IČ 48530115, http://pilana.cz
Pracoviště:Nádražní 804, 768 24 Hulín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 17000 do 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Hulín
V současné době rozšiřujeme naše týmy a hledáme pracovníky se samostatným uvažováním na pozici OPERÁTOR CNC OBRÁBĚCÍHO CENTRA.
- Náplň práce: obsluha a seřizování CNC obráběcího centra, průběžné a kontrolní měření výrobků, běžná provozní údržba stroje
- Požadujeme: vyučení - vzdělání ve strojírenském oboru, 1 rok praxi na obsluze CNC obráběcího centra, znalost čtení výkresové dokumetace, znalost práce s měřidly, uživatelská znalost práce na PC, časovou flexibilitu – práce ve vícesměnném provozu, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
- Nabízíme: perspektivní a zajímavou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti, motivační ohodnocení na základě zkušeností a výkonu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy, nástup možný ihned
- osobní kontakt na pracovišti je možný v době Po-Pá 6.00-14.00 hod. nebo písemné žádosti s profesním životopisem zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 6057560761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
ID: 2760223  Dátum zverejnenia: 11.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 22000 Kč/měsíc