Procesní inženýr

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Okres Nový Jičín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Zajišťuje procesní způsobilost výrobního procesu
- Odpovídá za konstruktivní komunikaci a spolupráci s ostatními útvary
- Odpovídá za vyhodnocování nekvalitní výroby, kontroluje jakost výrobků, zjišťuje a odstraňuje příčiny ztrát a zmetkovitosti ve výrobě
- Řeší technologické problémy ve výrobě
- Spolupracuje při sledování dodržování technologické kázně a technologie výroby
- Spolupracuje s odbornými útvary při zpracování surovin v rámci mimořádných opatření
- Kontroluje správnost prvotní evidence a aktuálnost výrobní dokumentace
- Navrhuje zastavení výroby z titulu vysokého procenta nekvalitní výroby
- Zajišťuje vedení výrobní evidence na základě požadavku vedoucího výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma nabízí
• Zajímavou práci v prostředí nadnárodního koncernu
• Motivující finanční ohodnocení
• Možnost dalšího profesního vzdělávání, včetně jazykového
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na stravování
• Možnost volnočasových aktivit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, materiálové inženýrství, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA KANDIDÁTA
* VŠ vzdělání obor strojní, plastikářský, materiálové inženýrství
* Znalost AJ středně pokročilý
* PC uživatelská znalost (výhodou nadprůměr),
* Samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
* Časová flexibilita
* Schopnost týmové spolupráce i v rámci mezinárodního koncernu, zkušenosti teamleadera výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2541836  Dátum zverejnenia: 30.11.2016