Globální plánování výroby

PLATAN Prospect s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rámcová náplň práce a zodpovědnosti
* Zajišťuje harmonizaci plánovacích procesů a nástrojů ve všech závodech MBH s maximálním využitím kapacit
* Zajišťuje neustálé zlepšování plánovacích nástrojů k uspokojení potřeb zákazníka a ke zvýšení efektivity výroby
* Standardizuje plánovací procesy
* Sleduje dodací lhůty a vytížení výrobních kapacit všech závodů
* Zajišťuje vyšší efektivitu výroby umisťováním zakázek mezi závody
* Upravuje dlouhodobé plány výroby
* Standardizuje a harmonizuje směrnice týkající se plánovacího procesu
* Reporting
* Řízení projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firma nabízí
* Zajímavou práci v prostředí nadnárodního koncernu
* Motivující finanční ohodnocení
* Možnost dalšího profesního vzdělávání, včetně jazykového
* Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na dojíždění
* 5 týdnů dovolené
* Možnost volnočasových aktivit

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobní firma s dlouholetou tradicí, významný a perspektivní zaměstnavatel v regionu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Technické zaměření

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobní předpoklady
* důsledný, odpovědný, přesný, asertivní, komunikativní, strategické uvažování, analytické myšlení
Požadavky na kandidáta
* SŠ, VŠ technického směru, logisticky obor výhodou
* Praxe v oblasti plánování výroby (1-3 roky), oblasti logistiky (výhodou zkušenosti z oblasti diskontinuelní výroby)
* Znalost AJ na komunikativní úrovni (plynně), kombinace se znalostí NJ výhodou
* PC standardní úroveň znalosti , zejména Excel, znalost SAP výhodou
* Ochota cestovat mezi závody

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personálně-poradenská agentura, která zajišťuje vyhledávání a výběr pracovníků dle přání a požadavků našeho klienta. Specializujeme se na pozice středního a vyššího managementu, administrativy včetně specialistů z různých oblastí průmyslových odvětví.

Nabízíme široké veřejnosti možnost zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání a mít tak příležitost účastnit se výběrových řízení pořádaných pro našeho klienta.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2763176  Dátum zverejnenia: 12.10.2016